İmuneks 50 mg 40 kapsül

İmuneks 50 mg 40 kapsül

MarkalarMustafa Nevzat
Ürün Kodu:14
Stok Durumu:Ürün Depodan Temin Edilir
  • 146,00TL

İmuneks Doğal Bağışıklık Güçlendirici 50 Mg 40 Kapsül Ürün Açıklaması

 

İmuneks doğal bağışıklık güçlendirmeye yardımcı 50 mg; doğal olarak kişinin sahip olması gereken bağışıklık sistemini kuvvetlendirici kapsül sunmaktadır. 

Beta Glukan yapısı antioksidan özelliği taşımaktadır. 

 

İmuneks Doğal Bağışıklık Güçlendirici 50 MG Kapsülün Yan Etki ve Alerjen Uyarıları

Metabolik faaliyetleri desteklemesi amacı ile ve kişisel anlamda vücut fonksiyonlarının çalışmasında en az performansı sergilediği noktalarda doktorlar tarafından da önerilen İmuneks, içerisinde doğal bir lif bulunduran Beta Glukan ekmek mayasının extratından ve farklı doğal kaynak liflerinin birleşiminden oluşan bir içeriğe sahiptir. Yapılan araştırmalarda herhangi bir yan etkisi görülmemekle birlikte gıda takviyesi olarak alınmaktadır. İmuneks kapsülünün ağız yolu ile alınması sağlık açısından kabul gören bir yöntemdir.

 

Yaşamın iç döngüsü içerisinde hamilelik veya emzirme döneminde bulunan kişilerin İmuneks kapsül ürünü kullanmadan önce doktora danışmaları tavsiye olunmaktadır. Herhangi bir şekilde kullanmış olduğunuz bir ilaç bulunuyorsa bu ilaçla beraber tabletin tüketilmesinin herhangi bir yan etkisinin olup olmadığı konusunda doktorunuza veya eczanenize danışmanız önerilmektedir.

İmuneks tabletin herhangi bir gıda yerine geçmediğini özellikle söylemekteyiz. Bu yüzden günlük hayat diliminde herhangi bir besin öğesi yerine geçmemektedir. İlaç olarak kullanılmaz .

Satın alırken doktorunuzun veya eczanenizin belirtmiş olduğu günlük kullanımı aşmamanız önemlidir. 11 yaş ve üzeri kişilerin ve yetişkinlerin takviye edici gıda olarak tüketmelerine uygundur.

Ürün İçeriği

Tamamı ile doğal bitkilerden elde edilen imuneks 1 kapsül içerisinde 50 mg Beta Glukan içermektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: İmuneks 50 mg, Beta Glukan, Bağışıklık, mustafa nevzat